KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 17339176
nr 1733 9176
Etsningar
6 st, Kolorerade, hästmotiv. Bildmått: 30x34 cm, yttermått inklusive ram: 36x40 cm. Ej signerad
Kondition: missfärgningar
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:05:19
18/10 13:02:20
Etsningar
Kondition: missfärgningar
nr 1733 9176
Etsningar
Kondition: missfärgningar
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 20 oktober 2025 |
| 18/10 13:02:20 | 1 | Vinnande bud |